Утеплення термопанелями у Києві

Компанією "Термодом" утеплено понад 1000 будинків по всій Україні. У тому числі й Києві, області та сусідніх регіонах. Перегляньте будинки, утеплені термопанелями "Термодом".

Термопанелі

Компанія "ТЕРМОДОМ" на ринку утеплення фасадів - єдина в Україні компанія з повним власним циклом виробництва фасадних термопанелей. Фахівці компанії повністю контролюють процес виробництва та монтажу, що дає можливість надавати до 100% гарантії якості продукції та послуг.
Компанія "ТЕРМОДОМ" спеціалізується на виготовленні пінополістирольних фасадних термопанелей з обробкою з клінкерної плитки, а також їх професійний монтаж. Ми на ринку понад 15 років, і за цей час понад 1000 будинків «одягнуті» у наші фасадні термопанелі. Фахівці компанії провели фасадне утеплення будинків у Києві, Чернігові, Черкасах, Житомирі та інших містах та районах України. Також компанія постачає свою продукцію до Європи та Америки. Такий серйозний досвід у будівельній справі дає вам гарантію якості самих термопанелей, так і робіт з їх встановлення.
Термопанелі для фасаду ТЕРМОДІМ. Фасадне утеплення будинків у Києві, Черкасах, Житомирі, Чернігові. Клінкерна плитка, керамограніт 1

Термопанелі для фасаду ТЕРМОДІМ. Фасадне утеплення будинків у Києві, Черкасах, Житомирі, Чернігові. Клінкерна плитка, керамограніт 2

Швидко та стильно утеплити будинок у Києві та область

це про наші фасадні термопанелі з клінкерною плиткою

Для обробки використовується польська клінкерна плитка Paradyz та Cerrad, керамограніт Brickstyle. Ми співпрацюємо безпосередньо із європейськими заводами. Наші постачальники випускають затірки для заповнення шва спеціально для термопанелей нашого виробництва.

ЦІНИ НА ТЕРМОПАНЕЛІ
товщина термопанелі:
50 мм - від 850 грн/кв.м
60 мм - від 915 грн/кв.м
80 мм - від 980 грн/кв.м
100 мм - від 1060 грн/кв.м
Пінопластова панель, на яку вже прикріплена керамогранітна або клінкерна плитка - це найкраще рішення для теплоізоляції серед запропонованих на ринку. Такі фасадні термоблоки можуть до половини скоротити витрати на опалення, а оздоблення під цегляну кладку довгі роки захищатиме стіни. До того ж термопанелі легко монтуються, і в Києві їх можна купити за адекватною ціною, яка відповідає якості. Як верхній шар ми використовуємо міцну польську клінкерну плитку Cerrad і Paradyz, білоруську облицювальну цеглу «Фагот» і «Рубелеко», а також керамограніт Brickstyle. Компанія "Термодім" без посередників співпрацює з фабриками Європи, спеціально під наші термопанелі випускаються морозостійкі пасти для затирання швів.

Чому саме "ТЕРМОДОМ"?

Ми впевнені як свою продукцію та послуги тому, що повністю контролюємо процес утеплення

Повний цикл виробництва

Повний цикл виробництва

Власний повний цикл виробництва термопанелей

Сертифікована продукція

Європейські стандарти якості

У своїй роботі ми використовуємо продукцію, якість якої підтверджена європейськими сертифікатами

Гарантія на термопанелі

Гарантія на термопанелі

Гарантія на термопанелі та монтаж 10 років

Залишились питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію щодо утеплення будинку, замовивши зворотній дзвінок прямо зараз!

Відео огляди та презентації

Існує маса пропозицій купити термопанелі різної якості, але наша продукція відрізняється від утеплення інших фірм, адже ми не використовуємо заводський пінопласт, а виготовляємо власний пінополістирол 35 марки. У заготовки додаються спеціальні речовини, що відлякують мишей та жуків. І панелі створюються з гранул пінопласту в прес-формах, що надають їм чіткої геометрії, що підходить під контури плитки. Їх край, сформований за принципом шип-паз, дозволяє зробити шви між панелями мінімальними, не допустити містків холоду та отримати ефект ідеальної цегляної кладки. Щоб переконатися як наші продукти та послуги, ви можете ознайомитися з відеороликами. У них компанія «Термодім» відкрито показує, як виробляється і облицьовується пінопласт плиткою, як монтуються і як на готових об'єктах виглядають фасадні термопанелі. На каналі компанії можна переглянути як утеплювали фасади будинків у Києві, Чернігові та інших містах.

Які додаткові матеріали знадобляться

Ціна додаткових матеріалів на 1 кв. (Київ, Чернігів, Черкаси, Житомир та області) складає від 139 грн

доставка фасадних термопанелей по Києву, Чернігову, Черкасам, Житомиру та областям

Умови доставки

При замовленні від 200 кв. клінкерні термопанелі доставляються по Києву та області безкоштовно!

Для доставки утеплювача по всій Україні використовується попутний транспорт.

Щоб познайомитись із зразками нашої продукції, Ви можете відвідати наш офіс або замовити приклади матеріалів поштою. Як виготовлені та встановлені термопанелі ви можете подивитися, відвідавши будь-які готові об'єкти у Києві, Чернігові, Житомирі, Черкасах та їх регіонах.
роботи з монтажу термопанелей по Києву, Чернігову, Черкасам, Житомиру та областям

Монтаж фасадних термопанелей

Своя команда монтажників

Можна вибрати: замовити тільки термопанелі та встановити їх самостійно, або купити послугу їх монтажу у Києві «Термодом». Установка термоблоків простіше альтернативних методів утеплення, так як вони стикуються подібно до конструктора, в них вже стоять кріплення, і все фінішне оздоблення полягає в обробці швів.

Монтажні роботи, замовлені у наших професіоналів, взагалі позбавлять вас турбот: приймаєте готовий результат і отримуєте задоволення від теплого житла з естетичним фасадом. Встановлення термопанелей, ціна за роботу із затиранням швів — від 250 до 300 грн за 1 кв. м. Ціна утеплення укосів - від 150 до 200 грн за 1 погонн. м. Ціна додаткових робіт - договірна
Термопанелі Термодом Київ

Причини вибрати термопанелі «Термодім»

1. Продукція високої якості: ми користуємося екологічною сировиною, яка не пахне та не виділяє пилу
2. Провідна компанія у галузі утеплення житла. Понад 10 років виробничого та будівельного досвіду
3. Термопанелі служать до півстоліття, на роботи надається десятирічна гарантія
4. Виконуємо монтаж якісно та в обумовлений термін
5. Продаємо фасадні термопанелі з клінкерною плиткою за цінами виробника, надаємо знижки в Києві та області
6. Найкраща реклама нашої компанії — рекомендації сотень задоволених домовласників!

Контакти представництва

У Центральній Україні (Київ, Житомир, Черкаси, Чернігів)

Украина, г. Киев, ул. Большая Окружная 4
Тел. 050-461-27-38
Тел. 067-644-44-43

Залишились питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію щодо утеплення будинку, замовивши зворотній дзвінок прямо зараз!
Залишіть свій телефон. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом